Odpovědi na Vaše otázky:

.

Co mi registrace přinese?

Díky registraci získáte řadu výhod. A to hlavně extra slevy navíc na ceny výrobků v katalogu podle výšky Vaší objednávky. Jako nově registrovaná AVON Lady se můžete zapojit do dárkového programu a získat tak každou kampaň krásné dárky. Na Vás záleží, zda se rozhodnete objednávat jen pro sebe nebo pro svou rodinu, kamarádky nebo kolegyně a využít tak až 30% slevy na své objednávky.

Platím nějaké vstupní poplatky?

Žádné vstupní poplatky se neplatí. Pokud se rozhodnete zaregistrovat a objednávat z katalogu aktuálních kampaní, nic Vás to nestojí. Můžete si zvolit různé možnosti doručení a platby.

Je to časově náročné? 

Jen Vy sama si určíte, kdy se budete svému koníčku věnovat. Můžete se rozhodnout pro objednávání sama pro sebe, anebo pokud budete mít zájem, můžete rozvíjet svoje obchodní schopnosti a dále profesionálně růst. Rádi Vám podáme pomocnou ruku a poskytneme obchodní a kosmetické tréninky.


Kde získám katalog?

Aktuální katalog budete mít vždy zdarma v balíčku. Pokud neobjednáte, katalog Vám přijde poštou. 

Jak můžu objednávat, platit a jak mi bude objednávka DORUČENA?

Nabízíme řadu způsobů jak objednat, a to jak online, tak i prostřednictvím SMS. Standartně je nastavena platba na dobírku. Po předložení občanského průkazu si můžete si zvolit způsob, jakým chcete za objednávku zaplatit: platba kartou online, bankovním převodem nebo složenkou typu A. Objednávku dle Vaší volby doručíme kurýrem na adresu, uložíme na poštu nebo výdejní místa. Zásilky rozváží kurýrní služba WEDO na zvolenou adresu běžně do dvou dnů od fakturace nebo je možné si zásilku nechat doručit na pobočku České pošty s možností vyzvednutí až 7 kalendářních dní. Doručení první objednávky je zdarma. V Dalších kampaních se za doručení platí 29 Kč nebo 55 Kč. Objednávky od 1.300 Kč doručujeme zdarma. Podrobnosti o objednávkách, platbě a doručení najdete přehledně na jednom místě v Rádci 24/7, který naleznete na stránkách po Vašem přihlášení do online kanceláře. 

Získám i nějaké dárky?

Jako nově registrovaná AVON Lady se můžete zapojit do dárkového programu Moje AVON přivítání a získat tak dárky v hodnotě 3.077 Kč. Dárkový program se vztahuje na  3 po sobě jdoucí kampaně, ve kterých, pokud objednáte ve stanovené výši, získáte dárky. Ve své 4. kampani můžete získat kosmetickou taštičku. Navíc Vás v každé kampani čekají motivační programy, ve kterých můžete také získat řadu dalších výhod a dárků.

Co přesně znamená záruka spokojenosti?

Jistě oceníte 100% záruku spokojenosti na všechny naše produkty, kterou poskytujeme. Během 90 dní můžete produkty, které nesplnily Vaše představy, vrátit, až 1/3 výrobku může být spotřebovaná. Veškeré Vaše dotazy budou zodpovězeny, díky našemu přátelskému kontaktnímu centru, na které se můžete kdykoliv obrátit, a to prostřednictvím emailu nebo telefonu.

Musím objednat každou kampaň?

Sama se rozhodnete, kdy objednáte. Nezaujala Vás nabídka aktuální kampaně?  Nevadí, vyberete si příště. Nemusíte  nakupovat pravidelně, a jestliže se rozhodnete dále neobjednávat, můžete kdykoliv skončit.

Můžu prodávat sama jen online?

Ano, můžete si otevřít vlastní Online obchod. Můžete tak mít otevřeno 24 hodin 7 dnů v týdnu, a Vaši zákazníci mohou kdykoliv nakupovat přímo od Vás. Navíc můžete svým zákazníkům posílat i mobilní katalog, ve kterém zákazníci mohou objednávat přímo od Vás. Více informací opět naleznete ve své on-line kanceláři. 


Budu mít v balíčku tištěnou fakturu?

Jsme zapojeni do projektu záchrany lesů "Zdravé lesy, krásnější svět", je nastavená elektronická faktura, kterou naleznete v Menu pod záložkou - Objednávky a faktury, kde si ji můžete vytisknout. Pokud si přejete zasílat tištěnou fakturu je potřeba nastavit zasílání tištěné faktury v Menu - Můj účet - Platby a faktury. 


Kdo vyrábí kosmetiku AVON?

Kosmetické výrobky, oblečení, šperky, kabelky a další doplňky značky AVON vyrábí společnost AVON a její dodavatelé ve výrobních závodech v USA, Německu, Polsku a v dalších zemích včetně České republiky. Konkrétní místo výroby je vždy uvedeno na obalu výrobku. Společnost AVON je špičkou v oblasti vývinu nových technologií. Centrum výzkumu a vývoje se sídlem ve státě New York patří podle počtu novinek mezi vedoucí centra v kosmetickém průmyslu. Jeho zaměstnanci jsou experti v oblasti biochemie, mikrobiologie, toxikologie, dermatologie a klinického testování. Pro účely doložení bezpečnosti svých výrobků společnost AVON neprovádí testy na zvířatech.


Co značí datum uvedené na obalech výrobků AVON?

zDatum, které je uvedeno na všech výrobcích společnosti AVON, označuje datum výroby daného produktu (nikoliv datum spotřeby). Např. Z050621 tedy znamená, že výrobek byl vyroben 5. června 2021. Trvanlivost všech kosmetických výrobků AVON přesahuje 30 měsíců, nicméně také je třeba věnovat pozornost symbolu otevřeného kelímku, v němž je uvedena doba (počet měsíců), po kterou je možné výrobek bez obav používat od jeho otevření.