Výtažky z perel rozzáří vaši pokožku

03.05.2021

K nezbytným (a oblíbeným!) prázdninovým rituálům rozhodně patří péče o pokožku. I vy, kdo si běžně tělo nekrémujete, nezjemňujete a nehydratujete, musíte uznat, že po odpoledni stráveném u vody své kůži tento požitek neodepřete.

Obecně vzato v létě potřebuje naše pokožka hlavně chránit, hydratovat a vyživovat. O to první se postarají krémy s SPF (slunečním ochranným faktorem), ale ty zbývající dvě aktivity zůstávají na bedrech poopalovací péče.

Pokud v nabídce tělových mlék tápete nebo pokud toužíte mít celou "svoji" řadu, která vám zajistí vše od pleťové masky, po relaxační koupel a následnou hydrataci a výživu pokožky, můžete směle sáhnout po nové řadě planet spa Caribbean Escape s rozjasňujícími výtažky z perel a omlazujícími výtažky z řas.

Tahle luxusní péče byla vyvinuta speciálně pro to, aby pokožku vyhlazovala, zlepšovala její pružnost a dodávala jí jas. Obsahuje přírodní antioxidanty a výtažky z řas, které jsou bohatým zdrojem minerálů a kůži do hloubky vyživují, hydratují a omlazují. A navíc je krásně voňavá! Uvidíte.